Dedikováné servery

Proč si pronajmout server?

Kvalitní servery

Abychom zaručili kvalitu a prakticky trvalý chod, spolupracujeme se světoznámou firmou DELL. Veškeré nabízené servery jsou nejdříve testovány, tudíž můžeme zaručit, že se Vám nedostane do rukou server, který by byl vadný.

Napájení

Elektrická energie je započítána v ceně. Obsahuje zálohování pomocí UPS, spoustou baterií a diesel agregátem, který v případě výpadku elektrické energie podrží servery v chodu. Nemusíte se tak stresovat a můžete se věnovat práci naplno.

Distribuce

Na server nainstalujeme některou ze základních distribucí (operační systém). Pokud budete chtít nainstalovat distribuci, kterou běžně nemáme „skladem“, stačí nám ji elektronicky předat a distribuci nainstalujeme.

Virtualizace

Chcete svůj server virtualizovat, nebo na něm spustit virtuální servery? To také není problém. Využijte tak svůj server na maximum.

Síť a ochrana

Máme k dispozici trasy optických vláken, které není problém kdykoli posílit. Veškeré servery tak mají dostatek kapacity a nejsou omezeny přenesenými daty. Samozřejmostí je také ochrana proti kyberútokům, kterou si vyvíjíme sami.

Konfigurace & Ceník

M610-1

M610-2

M610-3

M610-4

M610-5

M610-6

M610-7

M610-8

M610-9

M610-10

M610-11

M610-12

Objednávka

ZDE BUDE FORMULÁŘ

FORMULÁŘ